Miot 2013

Mł.Ch.Pl.Ch.Pl Cool Enigma Ginger Heaven x Ch.PL Don Archibald Bertusowy Gaj.

Z radością informuję, że szóstka nowych leonbergerów jest na świecie od 31.07.2013 r. Enisia i szczeniaczki czują się dobrze. Foty szczęśliwej rodzinki w galerii. Tabela z wagami szczeniaków dostępna jest w zakładce Szczenięta.

Yogi jest gotowy do wyjazdu do nowego domu. Leonberger to pies rodzinny, choć ma imponujące futro nie jest to pies wyłącznie podwórkowy bez prawa wejścia do domu.

Enisia jest bardzo dużą suczką (około 77 cm) wywodzącą sie z linii skandynawsko-belgijskich. W swoim pierwszym miocie z 2011 roku urodziła 9 zdrowych szczeniąt, które rozjechały się w różne strony Europy (Rosja, Niemcy, Francja, Irlandia, Hiszpania i Polska). Większość z nich może się pochwalić osiągnięciami na wystawach (mamy Młodzieżowe Championy Polski, Hiszpanii, Irlandii, Francji, kilkakrotnie zdobywały tytuł Zwycięzcy Rasy, jej córka mieszkająca w Hiszpanii zaczęła dorosły Championat w tydzień po ukończeniu młodzieżowego i ma już na koncie CACIB, 2 X CAC, 2 X Najlepsza suka w rasie). Don Archibald po domowemu Donciś ma w rodowodzie linie szwedzkie i fińskie, jest psem o wzorcowym wzroście (około 78 cm), bardzo proporcjonalnie zbudowanym z dobrym ruchem i charakterem. Będzie to jego pierwszy miot poza hodowlą Archilion, w której mieszka.

Oboje rodzice są przebadani w kierunku dysplazji bioder i łokci z doskonałymi wynikami (HD/A ED 0/0) i w kierunku polineuropatii LPN 1 z wynikiem N/N czyli wolne. Uzyskali wnioski na interchampiona. Mamy nadzieję, że ten miot będzie równie udany jak pierwszy.

Osoby zainteresowane zakupem szczeniaka mogą zapoznać się z przykładową umową: Umowa kupna sprzedaży szczenięcia wzór.

Rodowód.

Cool Enigma Ginger HeavenDon Archibald Bertusowy Gajszczeniak